Telefonla Sipariş 0 532 625 52 95
Türkiye'nin her yerinden kaliteli ve doğal ürünler
750 TL ve üzeri alışverişleriniz de kargo bedeli bizden
2116476975beylik-sepeti-marka-tescili.jpg

Merhabalar

Biz de bir aile olarak günümüz şartlarında sağlıklı, doğal ve aynı zamanda helal ürünü bulup tüketmenin bilinci içerisindeydik. Uzun zamandır tükettiğimiz ürünleri sahip olduğumuz özel hassasiyetlerimizle en doğal haline ulaşana kadar önemli bir çaba içerisinde bulunuyorduk. Yoğun iş temposu içerisinde bu hassasiyetimiz yönünde harcadığımız efor aslında azımsanacak bir oranda değildi.

Sağlıklı ve doğal ürün arayışı yolculuğumuz devam ederken çevremizdeki dostlarımız, danışanlarımız, müşterilerimiz ile yaptığımız sohbetler sırasında yakın çevremizde de doğal beslenme talebinin ciddi oranda arttığını gördük. Bu beklentiye kayıtsız kalamadık ve uzun bir çabanın ürünü olan birikimimizi paylaşmak istedik. Kullanılan malzemesinden mayasına, kullanılan yönteminden uygulanma şekline kadar en ince detayına kadar hâkim olduğumuz lezzetli, sağlıklı, katkısız ve güvenilir ürünleri Beylik Sepeti çatısı altında toplayarak sizlere sunmaya karar verdik. Sizler de bizim gibi gönül rahatlığıyla tüketebileceğiniz ürünlere kolaylıkla ulaşabilin diye…
.....

Ayrıca gıda ürünlerinin doğallığını koruyarak ve hijyenik bir şekilde sizlerin tüm hassasiyetlerinize saygı göstererek sunulması gerektiğinin bilincindeyiz. İlk üreticimizden temin edilen taze, doğal ve güvenilir lezzetler ile sağlıklı yaşama Beylik Sepeti ile merhaba deyin…

BİZ KİMİZ?

25 yılı aşkın bir süredir bireysel ve kurumsal danışmanlık alanında hizmet veriyoruz. Kendimizi, çocuklarımızı, sevdiklerimizi ve her ne şekille olursa olsun bizimle temas eden bireyleri önemsiyoruz. Sahip olduğumuz her türlü güzel şeyi paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz.    

 

Bireysel hassasiyetlerimiz ile danışmanlık ve işletme alanında sahip olduğumuz tecrübelerimizi R&M Danışmanlık bünyesinde devam ettirirken Beylik Sepeti markasını ekleyerek yolculuğumuza devam ediyoruz.

Sizlerin arzularını da önemsediğimiz ve “En Doğalından” diyerek çıktığımız bu yolda siz de bizimle yolculuk yapmak istemez misiniz?

 

 

 

856217947hikayemiz-2.jpg

 

Melek Çil

Dr. Abdulrezzak ÇİL

 

X
Beylik Sepeti
Müşteri Temsilcisi
Nasıl yardımcı olabiliriz?